Люстра молекула в стилі лофт зі скляним плафоном Linisoln 6038-8 CH
вверхвниз

Кольори: Хром; Діаметр: 100 см; Висота: 75 см; Кількість ламп: 8 шт; Цоколь: Е 14;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E14 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Висота | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴



