Підвісна люстра Diasha 603-800GD "Гліцинія" розкішна золота люстра з касадом кришталевих підвісок, 10 ламп E14
вверхвниз

Висота: 115 см
Мінімальна висота: 60 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 15 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Напруга: 220V
Патрон: E14
Кількість ламп: 10
Ступінь захисту: IP20
Вага: 11.2 kg
Лампа у комплекті: Ні
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 14 см
Габарити упаковки: 75x75x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.084 м³:
Мінімальна висота: 60 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 15 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Напруга: 220V
Патрон: E14
Кількість ламп: 10
Ступінь захисту: IP20
Вага: 11.2 kg
Лампа у комплекті: Ні
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 14 см
Габарити упаковки: 75x75x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.084 м³:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Можливість регулювання висоти | Да |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 10 |
| Висота | 115 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Патрон: | E14 |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
| Габарити упаковки: | 75x75x15 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Діаметр основи | 15 см |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.084 м3 |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Мінімальна висота | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 806 ₴




