Сучасний світлодіодний світильник з кольоровою підсвіткою, 22W, білий
вверхвниз

Висота: 24 см
Ширина (Діаметр): 28 см
Від стіни: 6 см
Діаметр основи: 15 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1210 lm
Загальна потужність: 22 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.57 kg
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: пластик
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Габарити упаковки: 19x20x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.004 м³
Ширина (Діаметр): 28 см
Від стіни: 6 см
Діаметр основи: 15 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1210 lm
Загальна потужність: 22 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.57 kg
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: пластик
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Габарити упаковки: 19x20x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.004 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 kg кг |
| Від стіни: | 6 см |
| Габарити упаковки: | 19x20x9 |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Диаметр основы | 15 см |
| Загальна потужність: | 22 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.004 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 1210 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 645 ₴





