Стельова LED люстра 150 Вт хром з пультом до 25 м2
вверхвниз
-7%
16 дней
4 269 ₴
3 970 ₴
- В наличии
- Код: 2527/6+3HR LED 3color d
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 12 см
Ширина (Діаметр): 99 см
Діаметр основи: 49 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8250 lm
Загальна потужність: 150 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m², 20-30m²
Оснащення: димер, світлодіодне підсвічування, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 36 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу
Тип світильника: пристельовий
Ширина (Діаметр): 99 см
Діаметр основи: 49 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8250 lm
Загальна потужність: 150 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m², 20-30m²
Оснащення: димер, світлодіодне підсвічування, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 36 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу
Тип світильника: пристельовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 36 см |
| Диаметр основы | 49 см |
| Загальна потужність: | 150 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Оснащение | димер, світлодіодне підсвічування, пульт |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу |
| Световой поток | 8250 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 99 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 970 ₴





