Стельова люстра Diasha біло-золота 48Вт 8кв пульт
вверхвниз
-40%
16 дней
3 710 ₴
2 230 ₴
- В наличии
- Код: 2533WH+G dimmer
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 10 см
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 22 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2640 lm
Загальна потужність: 48 W
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 18 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 18 см
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: пристельовий
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 22 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2640 lm
Загальна потужність: 48 W
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 18 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 18 см
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: пристельовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Производитель | Diasha |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 18 см |
| Диаметр основы | 22 см |
| Загальна потужність: | 48 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Оснащение | світлодіодне підсвічування, димер, пульт |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної |
| Световой поток | 2640 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 50 см |
| Ширина монтажної планки: | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 230 ₴





