LED люстра 11 квадратів білий чорний 65Вт пульт
вверхвниз
-39%
16 дней
2 495 ₴
1 520 ₴
- В наличии
- Код: 2566WH+BK dimmer
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 10 см
Ширина (Діаметр): 32 см
Довжина: 65 см
Діаметр основи: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3575 lm
Загальна потужність: 65 W
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Оснащення: димер, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 15 см
Ширина основи: 15 см
Довжина монтажної планки: 20 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: пристельовий
Ширина (Діаметр): 32 см
Довжина: 65 см
Діаметр основи: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3575 lm
Загальна потужність: 65 W
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Оснащення: димер, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 15 см
Ширина основи: 15 см
Довжина монтажної планки: 20 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: пристельовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 10 см |
| Довжина монтажної планки: | 20 см |
| Длина основания | 15 см |
| Длина | 65 см |
| Диаметр основы | 18 см |
| Загальна потужність: | 65 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Оснащение | димер, пульт |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні |
| Световой поток | 3575 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 32 см |
| Ширина основи: | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 520 ₴




