Підвісна люстра 505-хром кришталева світлодіодна 30Вт
вверхвниз
-8%
25 дней
5 793 ₴
5 330 ₴
- В наличии
- Код: 505-500 CH
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 75 см
Мінімальна висота: 35 см
Ширина (Діаметр): 49 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1650 lm
Загальна потужність: 30 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 7 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Діаметр плафону : 50 см
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 14 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 50x50x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.038 м³
Мінімальна висота: 35 см
Ширина (Діаметр): 49 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1650 lm
Загальна потужність: 30 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 7 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Діаметр плафону : 50 см
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 14 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 50x50x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.038 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 kg кг |
| Габарити упаковки: | 50x50x15 |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Диаметр основы | 16 см |
| Діаметр плафону : | 50 см |
| Загальна потужність: | 30 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 35 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.038 м³ |
| Площадь освещения | 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 1650 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 49 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 330 ₴





