Висота: 125 см
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 39 см
Довжина: 135 см
Діаметр основи: 9 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 10725 lm
Загальна потужність: 195 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 18 kg
Площа освітлення : 0-10m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 105 см
Довжина монтажної планки: 85 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 26x134x46
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.16 м³
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 39 см
Довжина: 135 см
Діаметр основи: 9 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 10725 lm
Загальна потужність: 195 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 18 kg
Площа освітлення : 0-10m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 105 см
Довжина монтажної планки: 85 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 26x134x46
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.16 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Тип светильника | Подвесной |
| Производитель | Diasha |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 см |
| Высота | 125 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 kg кг |
| Габарити упаковки: | 26x134x46 |
| Довжина монтажної планки: | 85 см |
| Длина основания | 105 см |
| Диаметр основы | 9 см |
| Загальна потужність: | 195 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 50 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.16 м³ |
| Оснащение | пульт |
| Площадь освещения | 0-10m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної |
| Световой поток | 10725 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 39 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 667 ₴






