Висота: 125 см
Мінімальна висота: 70 см
Ширина (Діаметр): 35 см
Довжина: 115 см
Діаметр основи: 10 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 13750 lm
Загальна потужність: 250 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 21.6 kg
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Довжина основи: 95 см
Довжина монтажної планки: 68 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: пульт, настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 42x126x42
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.222 м³
Мінімальна висота: 70 см
Ширина (Діаметр): 35 см
Довжина: 115 см
Діаметр основи: 10 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 13750 lm
Загальна потужність: 250 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 21.6 kg
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Довжина основи: 95 см
Довжина монтажної планки: 68 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: пульт, настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 42x126x42
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.222 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 115 см |
| Высота | 125 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21.6 kg кг |
| Габарити упаковки: | 42x126x42 |
| Довжина монтажної планки: | 68 см |
| Длина основания | 95 см |
| Диаметр основы | 10 см |
| Загальна потужність: | 250 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 70 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.222 м³ |
| Оснащение | пульт |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 13750 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | пульт, настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Ширина (Діаметр): | 35 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 667 ₴







