Висота: 33 см
Ширина (Діаметр): 33 см
Від стіни: 12 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2310 lm
Загальна потужність: 42 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 17 см
Ширина основи: 11 см
Довжина монтажної планки: 8 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Ширина (Діаметр): 33 см
Від стіни: 12 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2310 lm
Загальна потужність: 42 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 17 см
Ширина основи: 11 см
Довжина монтажної планки: 8 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 33 см |
| Від стіни: | 12 см |
| Довжина монтажної планки: | 8 см |
| Длина основания | 17 см |
| Загальна потужність: | 42 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 2310 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 33 см |
| Ширина основи: | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 591 ₴







