Висота: 1415 см
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 30 см
Довжина: 80 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 5775 lm
Загальна потужність: 105 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 5.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 15 см
Призначення: для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 36x88x37
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.117 м³
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 30 см
Довжина: 80 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 5775 lm
Загальна потужність: 105 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 5.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 15 см
Призначення: для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 36x88x37
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.117 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 см |
| Высота | 1415 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 36x88x37 |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Диаметр основы | 16 см |
| Загальна потужність: | 105 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 50 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.117 м³ |
| Оснащение | пульт |
| Площадь освещения | 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 5775 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Ширина (Діаметр): | 30 см |
| Ширина монтажної планки: | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 022 ₴





