Висота: 120 см
Мінімальна висота: 40 см
Ширина (Діаметр): 10 см
Довжина: 100 см
Діаметр основи: 6 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2860 lm
Загальна потужність: 52 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 4.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 60 см
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 28x106x28
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.083 м³
Мінімальна висота: 40 см
Ширина (Діаметр): 10 см
Довжина: 100 см
Діаметр основи: 6 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2860 lm
Загальна потужність: 52 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 4.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 60 см
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 28x106x28
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.083 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Производитель | Diasha |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 см |
| Высота | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 28x106x28 |
| Довжина монтажної планки: | 22 см |
| Длина основания | 60 см |
| Диаметр основы | 6 см |
| Загальна потужність: | 52 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 40 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.083 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 2860 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 10 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 065 ₴




