Висота: 115 см
Мінімальна висота: 45 см
Ширина (Діаметр): 52 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6050 lm
Загальна потужність: 110 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 10-20m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Ширина основи: 15 см
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для кафе/ресторану, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для передпокою, для кабінету, для офісу
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Мінімальна висота: 45 см
Ширина (Діаметр): 52 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6050 lm
Загальна потужність: 110 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 10-20m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Ширина основи: 15 см
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для кафе/ресторану, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для передпокою, для кабінету, для офісу
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Диаметр основы | 16 см |
| Загальна потужність: | 110 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 45 см |
| Оснащение | пульт |
| Площадь освещения | 10-20m² |
| Назначение | для кафе/ресторану, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для передпокою, для кабінету, для офісу |
| Световой поток | 6050 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 52 см |
| Ширина основи: | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴









