Висота: 115 см
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4565 lm
Загальна потужність: 83 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 11 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 15 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 66x66x14
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.061 м³
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4565 lm
Загальна потужність: 83 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 11 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 15 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 66x66x14
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.061 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Diasha |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 kg кг |
| Габарити упаковки: | 66x66x14 |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Диаметр основы | 20 см |
| Загальна потужність: | 83 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 50 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.061 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 4565 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 58 см |
| Ширина монтажної планки: | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 806 ₴





