Висота: 24 см
Ширина (Діаметр): 2.1 см
Від стіни: 14 см
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 550 lm
Загальна потужність: 10 W
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 15 см
Ширина основи: 10 см
Довжина монтажної планки: 14 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Ширина (Діаметр): 2.1 см
Від стіни: 14 см
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 550 lm
Загальна потужність: 10 W
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 15 см
Ширина основи: 10 см
Довжина монтажної планки: 14 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 24 см |
| Від стіни: | 14 см |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Длина основания | 15 см |
| Загальна потужність: | 10 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Напряжение | 220V |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 550 lm |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 2.1 см |
| Ширина основи: | 10 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 871 ₴







