Висота: 25 см
Ширина (Діаметр): 25 см
Від стіни: 5 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1320 lm
Загальна потужність: 24 W
Ступінь захисту: IP20
Тип кріплення: Монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: настінний
Ширина (Діаметр): 25 см
Від стіни: 5 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1320 lm
Загальна потужність: 24 W
Ступінь захисту: IP20
Тип кріплення: Монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 22 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Від стіни: | 5 см |
| Довжина монтажної планки: | 22 см |
| Загальна потужність: | 24 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Назначение | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 1320 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 903 ₴






