Світлодіодний приліжковий декоративний світильник, 16W, білий
вверхвниз
-14%
17 дней
441 ₴
380 ₴
- В наличии
- Код: 8135/1WH
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 22 см
Ширина (Діаметр): 19 см
Від стіни: 5 см
Діаметр основи: 10 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 880 lm
Загальна потужність: 16 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.44 kg
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
Габарити упаковки: 20x20x6
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.003 м³
Ширина (Діаметр): 19 см
Від стіни: 5 см
Діаметр основи: 10 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 880 lm
Загальна потужність: 16 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.44 kg
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
Габарити упаковки: 20x20x6
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.003 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 kg кг |
| Высота | 22 см |
| Від стіни: | 5 см |
| Габарити упаковки: | 20x20x6 |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Диаметр основы | 10 см |
| Загальна потужність: | 16 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6000K |
| Материал каркаса | металл |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.003 м³ |
| Световой поток | 880 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 19 см |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴



