Чорна світлодіодна люстра з пультом, диммером, підсвіткою, 90W
вверхвниз
-14%
16 дней
2 269 ₴
1 950 ₴
- В наличии
- Код: 8135/5+1BK LED 3color d
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 12 см
Ширина (Діаметр): 54 см
Діаметр основи: 29 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4950 lm
Загальна потужність: 90 W
Вага: 2.34 kg
Оснащення: димер, пульт, світлодіодна підсвітка
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 20 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 32x32x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.015 м³
Ширина (Діаметр): 54 см
Діаметр основи: 29 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4950 lm
Загальна потужність: 90 W
Вага: 2.34 kg
Оснащення: димер, пульт, світлодіодна підсвітка
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 20 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 32x32x15
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.015 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.34 kg кг |
| Габарити упаковки: | 32x32x15 |
| Довжина монтажної планки: | 20 см |
| Диаметр основы | 29 см |
| Загальна потужність: | 90 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.015 м³ |
| Оснащение | димер, пульт, світлодіодна підсвітка |
| Световой поток | 4950 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Ширина (Діаметр): | 54 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴





