Стельова декоративна люстра з пультом, диммером, хром, 90W
вверхвниз
-14%
16 дней
2 237 ₴
1 920 ₴
- В наличии
- Код: 8149/5HR LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 8 см
Ширина (Діаметр): 47 см
Довжина: 47 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Вага: 1.88 kg
Оснащення: пульт, димер, світлодіодне підсвічування
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 19 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6000K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 27x27x14
Кількість коробок: 1
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.01 м³
Ширина (Діаметр): 47 см
Довжина: 47 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Вага: 1.88 kg
Оснащення: пульт, димер, світлодіодне підсвічування
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 19 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6000K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 27x27x14
Кількість коробок: 1
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.01 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 47 см |
| Высота | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.88 kg кг |
| Габарити упаковки: | 27x27x14 |
| Довжина монтажної планки: | 19 см |
| Длина основания | 30 см |
| Загальна потужність: | 135 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6000K |
| Кількість коробок: | 1 |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.01 м³ |
| Оснащение | пульт, димер, світлодіодне підсвічування |
| Световой поток | 7425 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Ширина (Діаметр): | 47 см |
| Ширина основи: | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 920 ₴


