Люстра підвісна кришталева Хрустальний каскад золото
вверхвниз
-7%
18 дней
13 914 ₴
12 940 ₴
- В наличии
- Код: 82203/600xH1500G
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 225 см
Мінімальна висота: 190 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 14 см
Довжина ланцюжка: 70 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Напруга: 220V
Патрон: E14
Кількість ламп: 16
Ступінь захисту: IP20
Вага: 36.5 kg
Тип кріплення: стельовий крюк
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: скло
Тип покриття: гальваніка
Габарити упаковки: 51x91x51, 65x65x15, 51x75x25
Кількість коробок: 3
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.396 м³
Мінімальна висота: 190 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 14 см
Довжина ланцюжка: 70 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Напруга: 220V
Патрон: E14
Кількість ламп: 16
Ступінь захисту: IP20
Вага: 36.5 kg
Тип кріплення: стельовий крюк
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: скло
Тип покриття: гальваніка
Габарити упаковки: 51x91x51, 65x65x15, 51x75x25
Кількість коробок: 3
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.396 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 225 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 51x91x51, 65x65x15, 51x75x25 |
| Длина цепочки | 70 см |
| Диаметр основы | 14 см |
| Кількість коробок: | 3 |
| Количество ламп | 16 |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Минимальная высота | 190 см |
| Напряжение | 220V |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.396 м³ |
| Патрон: | E14 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | стельовий крюк |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 940 ₴






