Світлодіодна панель біла 46 Вт 8 м2 без пульта
вверхвниз
-7%
16 дней
710 ₴
660 ₴
- В наличии
- Код: 852/400WH
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 7 см
Ширина (Діаметр): 38 см
Діаметр основи: 36 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2530 lm
Загальна потужність: 46 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 46 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для сходів, для коридору, для дитячої, для вітальні, для кухні, для спальні, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: пристельовий
Ширина (Діаметр): 38 см
Діаметр основи: 36 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2530 lm
Загальна потужність: 46 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 46 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для сходів, для коридору, для дитячої, для вітальні, для кухні, для спальні, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: пристельовий
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 7 см |
| Довжина монтажної планки: | 46 см |
| Диаметр основы | 36 см |
| Загальна потужність: | 46 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для сходів, для коридору, для дитячої, для вітальні, для кухні, для спальні, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 2530 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 38 см |
Информация для заказа
- Цена: 660 ₴





