Підвісна LED люстра кільця біла 220 Вт 38-40 м²
вверхвниз
-7%
17 дней
6 151 ₴
5 720 ₴
- В наличии
- Код: D8748-800+600+400+300WH
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 135 см
Мінімальна висота: 70 см
Ширина (Діаметр): 78 см
Діаметр основи: 24 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 12100 lm
Загальна потужність: 220 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 17 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для магазину, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Мінімальна висота: 70 см
Ширина (Діаметр): 78 см
Діаметр основи: 24 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 12100 lm
Загальна потужність: 220 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 17 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для магазину, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 17 см |
| Диаметр основы | 24 см |
| Загальна потужність: | 220 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 70 см |
| Площадь освещения | 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для магазину, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 12100 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Ширина (Діаметр): | 78 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 720 ₴






