Висота: 135 см
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Ступінь захисту: IP20
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 19 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Ступінь захисту: IP20
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 19 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 19 см |
| Диаметр основы | 20 см |
| Загальна потужність: | 135 W |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Минимальная высота | 50 см |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 7425 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 58 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 269 ₴






