Бра настінне LED Diasha D88010/B-320G, 8 Вт, золото, кришталь
вверхвниз

- Висота: 34 см
- Ширина (Діаметр): 2 см
- Від стіни: 11 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 440 lm
- Загальна потужність: 8 W
- Ступінь захисту: IP20
- Площа освітлення : 0-10m²
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальваніка
- Довжина основи: 10 см
- Ширина основи: 10 см
- Довжина монтажної планки: 8 см
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Настінний |
| Висота | 34 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 8 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 440 lm |
| Ширина (Діаметр): | 2 см |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 8 W |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 11 см |
| Ширина основи: | 10 см |
| Довжина основи | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴





