LED панель стельова біла 41Вт до 7м²
вверхвниз
-32%
20 дней
2 516 ₴
1 710 ₴
- В наличии
- Код: 0470B WH
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 10 см
Ширина (Діаметр): 54 см
Діаметр основи: 40 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2255 lm
Загальна потужність: 41 W
Ступінь захисту: IP20
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 39 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 39 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: пристельовий, настінний
Ширина (Діаметр): 54 см
Діаметр основи: 40 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2255 lm
Загальна потужність: 41 W
Ступінь захисту: IP20
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина монтажної планки: 39 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 39 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: пристельовий, настінний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 39 см |
| Диаметр основы | 40 см |
| Загальна потужність: | 41 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної |
| Световой поток | 2255 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип светильника | пристельовий, настінний |
| Ширина (Діаметр): | 54 см |
| Ширина монтажної планки: | 39 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 710 ₴





