Висота: 110 см
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 150 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8635 lm
Загальна потужність: 157 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 4.7 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m², 20-30m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Діаметр плафону : 80 см, 60 см, 50 см, 30 см
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 25 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 81x81x7
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.043 м³
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 150 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 8635 lm
Загальна потужність: 157 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 4.7 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m², 20-30m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Діаметр плафону : 80 см, 60 см, 50 см, 30 см
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 25 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 81x81x7
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.043 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 kg кг |
| Габарити упаковки: | 81x81x7 |
| Довжина монтажної планки: | 25 см |
| Диаметр основы | 25 см |
| Діаметр плафону : | 80 см, 60 см, 50 см, 30 см |
| Загальна потужність: | 157 W |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Минимальная высота | 50 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.043 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 8635 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 150 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 473 ₴





