Стельова LED люстра Квадрати біла 85W димер
вверхвниз
-16%
16 дней
2 559 ₴
2 140 ₴
- В наличии
- Код: 2525/4WH LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 11 см
Ширина (Діаметр): 44 см
Довжина: 55 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4675 lm
Загальна потужність: 85 W
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 10-20m², 0-10m²
Оснащення: світлодіодна підсвітка, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 18 см
Ширина основи: 18 см
Довжина монтажної планки: 11 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: пристельовий
Ширина (Діаметр): 44 см
Довжина: 55 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4675 lm
Загальна потужність: 85 W
Пульт дистанційного керування: Так
Площа освітлення : 10-20m², 0-10m²
Оснащення: світлодіодна підсвітка, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 18 см
Ширина основи: 18 см
Довжина монтажної планки: 11 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: пристельовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 55 см |
| Высота | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Длина основания | 18 см |
| Загальна потужність: | 85 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Оснащение | світлодіодна підсвітка, пульт |
| Площадь освещения | 10-20m², 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 4675 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 44 см |
| Ширина основи: | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 140 ₴





