Стельова світлодіодна люстра чорна 84W димер пульт
вверхвниз
-7%
16 дней
2 796 ₴
2 600 ₴
- В наличии
- Код: 2549BK LED 3color dimme
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 14 см
Ширина (Діаметр): 70 см
Довжина: 91 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4620 lm
Загальна потужність: 84 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m²
Оснащення: світлодіодна підсвітка
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 20 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для сходів, для коридору, для дитячої, для вітальні, для кухні, для спальні, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: пристельовий
Ширина (Діаметр): 70 см
Довжина: 91 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4620 lm
Загальна потужність: 84 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m²
Оснащення: світлодіодна підсвітка
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 20 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для сходів, для коридору, для дитячої, для вітальні, для кухні, для спальні, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: пристельовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 91 см |
| Высота | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина монтажної планки: | 20 см |
| Длина основания | 30 см |
| Загальна потужність: | 84 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Оснащение | світлодіодна підсвітка |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для сходів, для коридору, для дитячої, для вітальні, для кухні, для спальні, для кабінету, для магазину, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 4620 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 70 см |
| Ширина основи: | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 600 ₴





