Настінне бра Diasha 9132B420 золото кришталеве на дві лампи E14
вверхвниз
-7%
17 дней
1 871 ₴
1 740 ₴
- В наличии
- Код: 9132-B420GD
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 41 см
Ширина (Діаметр): 17 см
Від стіни: 11 см
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Патрон: E14
Кількість ламп: 2
Вага: 2.2 kg
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Довжина основи: 12 см
Ширина основи: 7 см
Довжина монтажної планки: 11 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Габарити упаковки: 17x42x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.006 м³
Ширина (Діаметр): 17 см
Від стіни: 11 см
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Патрон: E14
Кількість ламп: 2
Вага: 2.2 kg
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Довжина основи: 12 см
Ширина основи: 7 см
Довжина монтажної планки: 11 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Габарити упаковки: 17x42x9
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.006 м³
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Тип цоколя | E14 |
| Производитель | Diasha |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 kg кг |
| Высота | 41 см |
| Від стіни: | 11 см |
| Габарити упаковки: | 17x42x9 |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Длина основания | 12 см |
| Количество ламп | 2 |
| Напряжение | 220V |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.006 м³ |
| Патрон: | E14 |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 17 см |
| Ширина основи: | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 740 ₴


