Висота: 6 см
Довжина: 40 см
Від стіни: 4 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1100 lm
Загальна потужність: 20 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 16 см
Ширина основи: 5 см
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для офісу
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Довжина: 40 см
Від стіни: 4 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 1100 lm
Загальна потужність: 20 W
Ступінь захисту: IP20
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 16 см
Ширина основи: 5 см
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для офісу
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Производитель | Diasha |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 6 см |
| Від стіни: | 4 см |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Длина основания | 16 см |
| Длина | 40 см |
| Загальна потужність: | 20 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для вітальні, для спальні, для офісу |
| Световой поток | 1100 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина основи: | 5 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 075 ₴





