Настінний фасадний світильник білий 6W IP67
вверхвниз
-35%
17 дней
613 ₴
400 ₴
- В наличии
- Код: DFB-2325-6A WH
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 9 см
Ширина (Діаметр): 17 см
Від стіни: 5 см
Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Кількість ламп: 6
Світловий потік: 330 lm
Ступінь захисту: IP67
Тип кріплення: на планку
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Кут розсіювання: 60
Призначення: для вулиці
Тип світильника: настінний
Ширина (Діаметр): 17 см
Від стіни: 5 см
Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Кількість ламп: 6
Світловий потік: 330 lm
Ступінь захисту: IP67
Тип кріплення: на планку
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Кут розсіювання: 60
Призначення: для вулиці
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 9 см |
| Від стіни: | 5 см |
| Угол рассеивания | 60 |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 1 W |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение | 220V |
| Назначение | для вулиці |
| Световой поток | 330 lm |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип крепежа | на планку |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴



