Висота: 8 см
Ширина (Діаметр): 8 см
Від стіни: 4 см
Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Кількість ламп: 2
Світловий потік: 110 lm
Ступінь захисту: IP67
Тип кріплення: на планку
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Кут розсіювання: 60
Призначення: для вулиці
Тип світильника: настінний
Ширина (Діаметр): 8 см
Від стіни: 4 см
Максимальна потужність однієї лампи: 1 W
Напруга: 220V
Тип ламп: світлодіодна
Кількість ламп: 2
Світловий потік: 110 lm
Ступінь захисту: IP67
Тип кріплення: на планку
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Кут розсіювання: 60
Призначення: для вулиці
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 8 см |
| Від стіни: | 4 см |
| Угол рассеивания | 60 |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 1 W |
| Напряжение | 220V |
| Назначение | для вулиці |
| Световой поток | 110 lm |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип крепежа | на планку |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 8 см |
Информация для заказа
- Цена: 247 ₴




