Висота: 44 см
Ширина (Діаметр): 10 см
Від стіни: 6 см
Діаметр основи: 12 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 880 lm
Загальна потужність: 16 W
Ступінь захисту: IP20
Тип кріплення: Монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 10 см
Ширина основи: 80 см
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: настінний
Ширина (Діаметр): 10 см
Від стіни: 6 см
Діаметр основи: 12 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 880 lm
Загальна потужність: 16 W
Ступінь захисту: IP20
Тип кріплення: Монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 10 см
Ширина основи: 80 см
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 44 см |
| Від стіни: | 6 см |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Длина основания | 10 см |
| Диаметр основы | 12 см |
| Загальна потужність: | 16 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Назначение | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 880 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | Настенный |
| Ширина (Діаметр): | 10 см |
| Ширина основи: | 80 см |
Информация для заказа
- Цена: 796 ₴





