Висота: 115 см
Мінімальна висота: 30 см
Ширина (Діаметр): 43 см
Діаметр основи: 2 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 5005 lm
Загальна потужність: 91 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 1.72 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 17 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 17 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 44x44x14
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.026 м³
Мінімальна висота: 30 см
Ширина (Діаметр): 43 см
Діаметр основи: 2 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 5005 lm
Загальна потужність: 91 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 1.72 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 17 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Ширина монтажної планки: 17 см
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 44x44x14
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.026 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Производитель | Diasha |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.72 kg кг |
| Габарити упаковки: | 44x44x14 |
| Довжина монтажної планки: | 17 см |
| Диаметр основы | 2 см |
| Загальна потужність: | 91 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 30 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.026 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 5005 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 43 см |
| Ширина монтажної планки: | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 753 ₴





