Стельова LED люстра серія 8060 хром 115Вт ПДУ
вверхвниз
-14%
16 дней
2 656 ₴
2 290 ₴
- В наличии
- Код: S8060/4+4HR
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 12 см
Ширина (Діаметр): 49 см
Довжина: 49 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6325 lm
Загальна потужність: 115 W
Вага: 2.69 kg
Пульт дистанційного керування: Так
Оснащення: пульт, димер
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 21 см
Кольорова температура: 6000K, 4100K, 3200K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 36x36x12
Кількість коробок: 1
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.016 м³
Ширина (Діаметр): 49 см
Довжина: 49 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6325 lm
Загальна потужність: 115 W
Вага: 2.69 kg
Пульт дистанційного керування: Так
Оснащення: пульт, димер
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 21 см
Кольорова температура: 6000K, 4100K, 3200K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 36x36x12
Кількість коробок: 1
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.016 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 49 см |
| Высота | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.69 kg кг |
| Габарити упаковки: | 36x36x12 |
| Довжина монтажної планки: | 21 см |
| Длина основания | 30 см |
| Загальна потужність: | 115 W |
| Кольорова температура: | 6000K, 4100K, 3200K |
| Кількість коробок: | 1 |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.016 м³ |
| Оснащение | пульт, димер |
| Световой поток | 6325 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 49 см |
| Ширина основи: | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 290 ₴



