Люстра стельова Diasha 8060 золото 80Вт пульт
вверхвниз
-7%
16 дней
1 710 ₴
1 590 ₴
- В наличии
- Код: S8060/4G LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 8 см
Ширина (Діаметр): 37.7 см
Довжина: 37.7 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4400 lm
Загальна потужність: 80 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 1.46 kg
Пульт дистанційного керування: Так
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 12 см
Ширина основи: 12 см
Довжина монтажної планки: 11.5 см
Кольорова температура: 6000K, 4100K, 3200K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 19x19x12
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.006 м³
Ширина (Діаметр): 37.7 см
Довжина: 37.7 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4400 lm
Загальна потужність: 80 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 1.46 kg
Пульт дистанційного керування: Так
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 12 см
Ширина основи: 12 см
Довжина монтажної планки: 11.5 см
Кольорова температура: 6000K, 4100K, 3200K
Стиль виконання: сучасний
Габарити упаковки: 19x19x12
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.006 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Производитель | Diasha |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 37.7 см |
| Высота | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.46 kg кг |
| Габарити упаковки: | 19x19x12 |
| Довжина монтажної планки: | 11.5 см |
| Длина основания | 12 см |
| Загальна потужність: | 80 W |
| Кольорова температура: | 6000K, 4100K, 3200K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.006 м³ |
| Оснащение | світлодіодне підсвічування, димер, пульт |
| Световой поток | 4400 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 37.7 см |
| Ширина основи: | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴




