Світлодіодна люстра підвісна чорна 195 Вт пульт 33 м²
вверхвниз
-7%
28 дней
6 151 ₴
5 720 ₴
- В наличии
- Код: 25108/800+600+400BK dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 125 см
Мінімальна висота: 65 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 25 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 16 см
Ширина монтажної планки: 14 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 10725 lm
Загальна потужність: 195 W
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x8
Вага: 7.27 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.058 м³
Мінімальна висота: 65 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 25 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 16 см
Ширина монтажної планки: 14 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 10725 lm
Загальна потужність: 195 W
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 85x85x8
Вага: 7.27 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.058 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 125 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.27 kg кг |
| Габарити упаковки: | 85x85x8 |
| Довжина монтажної планки: | 16 см |
| Диаметр основы | 25 см |
| Загальна потужність: | 195 W |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Минимальная высота | 65 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.058 м³ |
| Площадь освещения | 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 10725 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
| Ширина монтажної планки: | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 720 ₴





