Люстра стельова LED біла 48Вт 2 модулі пульт
вверхвниз
-41%
28 дней
2 301 ₴
1 360 ₴
- В наличии
- Код: 2525/2WH LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 10 см
Ширина (Діаметр): 30 см
Довжина: 40 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 18 см
Ширина основи: 18 см
Довжина монтажної планки: 11 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2640 lm
Загальна потужність: 48 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач
Оснащення: пульт, світлодіодна підсвітка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 27x27x10
Вага: 1.06 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.007 м³
Ширина (Діаметр): 30 см
Довжина: 40 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 18 см
Ширина основи: 18 см
Довжина монтажної планки: 11 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2640 lm
Загальна потужність: 48 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач
Оснащення: пульт, світлодіодна підсвітка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 27x27x10
Вага: 1.06 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.007 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 10 см |
| Длина | 40 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.06 kg кг |
| Габарити упаковки: | 27x27x10 |
| Довжина монтажної планки: | 11 см |
| Длина основания | 18 см |
| Загальна потужність: | 48 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.007 м³ |
| Оснащение | пульт, світлодіодна підсвітка |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 2640 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 30 см |
| Ширина основи: | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 360 ₴





