Люстра стельова Diasha біла 2 кільця пульт
вверхвниз
-40%
28 дней
2 237 ₴
1 340 ₴
- В наличии
- Код: 2526/2WH LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 10 см
Ширина (Діаметр): 27 см
Довжина: 42 см
Діаметр основи: 18 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 10 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2420 lm
Загальна потужність: 44 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для коридору
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 27x27x10
Вага: 1.05 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.007 м³
Ширина (Діаметр): 27 см
Довжина: 42 см
Діаметр основи: 18 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 10 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 2420 lm
Загальна потужність: 44 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для коридору
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 27x27x10
Вага: 1.05 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.007 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 10 см |
| Длина | 42 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Производитель | Diasha |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 kg кг |
| Габарити упаковки: | 27x27x10 |
| Довжина монтажної планки: | 10 см |
| Диаметр основы | 18 см |
| Загальна потужність: | 44 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.007 м³ |
| Оснащение | світлодіодне підсвічування, димер, пульт |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для коридору |
| Световой поток | 2420 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 340 ₴





