Стельова LED люстра біла 135Вт пульт димер
вверхвниз
-7%
28 дней
3 290 ₴
3 060 ₴
- В наличии
- Код: 2526/6WH LED 3color dim
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 14 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Довжина: 75 см
Діаметр основи: 30 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 35x35x13
Вага: 2.42 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.016 м³
Ширина (Діаметр): 60 см
Довжина: 75 см
Діаметр основи: 30 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7425 lm
Загальна потужність: 135 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Оснащення: світлодіодне підсвічування, димер, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 35x35x13
Вага: 2.42 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.016 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 14 см |
| Длина | 75 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.42 kg кг |
| Габарити упаковки: | 35x35x13 |
| Довжина монтажної планки: | 20 см |
| Диаметр основы | 30 см |
| Загальна потужність: | 135 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.016 м³ |
| Оснащение | світлодіодне підсвічування, димер, пульт |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної |
| Световой поток | 7425 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴





