LED підвісна люстра 2 кільця золото 142Вт пульт
вверхвниз
-25%
28 дней
12 516 ₴
9 430 ₴
- В наличии
- Код: 662/800+500GD
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 105 см
Мінімальна висота: 55 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 79 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7810 lm
Загальна потужність: 142 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 90x90x15
Вага: 11.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.122 м³
Мінімальна висота: 55 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 79 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7810 lm
Загальна потужність: 142 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 90x90x15
Вага: 11.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.122 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 105 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 90x90x15 |
| Довжина монтажної планки: | 16 см |
| Диаметр основы | 20 см |
| Загальна потужність: | 142 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 55 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.122 м³ |
| Площадь освещения | 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 7810 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 79 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 430 ₴





