Стельова LED люстра біла 136 Вт пульт димер підсвітка
вверхвниз
-15%
28 дней
4 613 ₴
3 900 ₴
- В наличии
- Код: 7012WH LED 3color dimme
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 15 см
Ширина (Діаметр): 68 см
Довжина: 68 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 22 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7480 lm
Загальна потужність: 136 W
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Оснащення: димер, світлодіодне підсвічування, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 32x64x9
Вага: 3.9 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.018 м³
Ширина (Діаметр): 68 см
Довжина: 68 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 30 см
Ширина основи: 30 см
Довжина монтажної планки: 22 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 7480 lm
Загальна потужність: 136 W
Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Ступінь захисту: IP20
Оснащення: димер, світлодіодне підсвічування, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 32x64x9
Вага: 3.9 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.018 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 15 см |
| Длина | 68 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 kg кг |
| Габарити упаковки: | 32x64x9 |
| Довжина монтажної планки: | 22 см |
| Длина основания | 30 см |
| Загальна потужність: | 136 W |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.018 м³ |
| Оснащение | димер, світлодіодне підсвічування, пульт |
| Площадь освещения | 10-20m², 20-30m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кухні, для кабінету, для офісу |
| Световой поток | 7480 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 68 см |
| Ширина основи: | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 900 ₴




