Люстра підвісна Diasha кришталева золото 50 см 10xE14
вверхвниз
-7%
28 дней
11 118 ₴
10 340 ₴
- В наличии
- Код: 7335/500G
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 95 см
Мінімальна висота: 40 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 13 см
Напруга: 220V
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 9 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Патрон: E14
Кількість ламп: 10
Кількість коробок: 2
Лампа у комплекті: Ні
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 48x48x26
Вага: 12.6 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.06 м³
Мінімальна висота: 40 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 13 см
Напруга: 220V
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 9 см
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Патрон: E14
Кількість ламп: 10
Кількість коробок: 2
Лампа у комплекті: Ні
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Призначення: для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 48x48x26
Вага: 12.6 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.06 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 95 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Хрусталь |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип цоколя | E14 |
| Производитель | Diasha |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.6 kg кг |
| Габарити упаковки: | 48x48x26 |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Диаметр основы | 13 см |
| Кількість коробок: | 2 |
| Количество ламп | 10 |
| Лампа у комплекті: | Нет |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Минимальная высота | 40 см |
| Напряжение | 220V |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.06 м³ |
| Патрон: | E14 |
| Назначение | для вітальні, для спальні, для кухні, для кабінету, для офісу, для кафе/ресторану |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 340 ₴





