Стельова LED люстра золото 73 W з пультом 3 режими
вверхвниз
-33%
28 дней
6 086 ₴
4 100 ₴
- В наличии
- Код: 8819/400+300
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 11 см
Ширина (Діаметр): 41 см
Довжина: 65 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 65 см
Ширина основи: 14 см
Довжина монтажної планки: 38 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4015 lm
Загальна потужність: 73 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 47x64x15
Вага: 4.1 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.045 м³
Ширина (Діаметр): 41 см
Довжина: 65 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 65 см
Ширина основи: 14 см
Довжина монтажної планки: 38 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4015 lm
Загальна потужність: 73 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 47x64x15
Вага: 4.1 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.045 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 11 см |
| Длина | 65 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 kg кг |
| Габарити упаковки: | 47x64x15 |
| Довжина монтажної планки: | 38 см |
| Длина основания | 65 см |
| Загальна потужність: | 73 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.045 м³ |
| Площадь освещения | 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Световой поток | 4015 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 41 см |
| Ширина основи: | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 100 ₴





