Підвісна люстра LED золото 82Вт 3CCT 4510 лм
вверхвниз
-7%
28 дней
3 011 ₴
2 800 ₴
- В наличии
- Код: CT300G
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 95 см
Мінімальна висота: 45 см
Ширина (Діаметр): 52 см
Довжина: 60 см
Діаметр основи: 15 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 14 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4510 lm
Загальна потужність: 82 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 53x57x9
Вага: 2.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.027 м³
Мінімальна висота: 45 см
Ширина (Діаметр): 52 см
Довжина: 60 см
Діаметр основи: 15 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 14 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4510 lm
Загальна потужність: 82 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 53x57x9
Вага: 2.5 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.027 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 95 см |
| Длина | 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 53x57x9 |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Диаметр основы | 15 см |
| Загальна потужність: | 82 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 45 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.027 м³ |
| Площадь освещения | 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної |
| Световой поток | 4510 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴






