LED люстра підвісна 2 кільця 78Вт чорна з ПДУ
вверхвниз
-49%
28 дней
6 785 ₴
3 450 ₴
- В наличии
- Код: D9711/600+400BK
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 115 см
Мінімальна висота: 45 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 17 см
Ширина монтажної планки: 17 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4290 lm
Загальна потужність: 78 W
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Площа освітлення : 0-10m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 65x65x9
Вага: 4.72 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.038 м³
Мінімальна висота: 45 см
Можливість регулювання висоти: Так
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 20 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина монтажної планки: 17 см
Ширина монтажної планки: 17 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4290 lm
Загальна потужність: 78 W
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Площа освітлення : 0-10m²
Ступінь захисту: IP20
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 65x65x9
Вага: 4.72 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.038 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 115 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.72 kg кг |
| Габарити упаковки: | 65x65x9 |
| Довжина монтажної планки: | 17 см |
| Диаметр основы | 20 см |
| Загальна потужність: | 78 W |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Минимальная высота | 45 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.038 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 4290 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
| Ширина монтажної планки: | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 450 ₴





