Світлодіодна люстра три кільця чорна 165Вт пульт
вверхвниз
-7%
28 дней
6 785 ₴
6 310 ₴
- В наличии
- Код: 9711/800+600+400BK
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 18 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Довжина: 112 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 112 см
Ширина основи: 14 см
Довжина монтажної планки: 82 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 9075 lm
Загальна потужність: 165 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 85x85x9
Вага: 6.86 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.065 м³
Ширина (Діаметр): 80 см
Довжина: 112 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 112 см
Ширина основи: 14 см
Довжина монтажної планки: 82 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 9075 lm
Загальна потужність: 165 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 0-10m², 10-20m²
Тип керування: настінний вимикач
Матеріал каркасу: метал
Тип покриття: фарба
Стиль виконання: сучасний
Призначення: для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці
Тип світильника: пристельовий
Габарити упаковки: 85x85x9
Вага: 6.86 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.065 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 18 см |
| Длина | 112 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.86 kg кг |
| Габарити упаковки: | 85x85x9 |
| Довжина монтажної планки: | 82 см |
| Длина основания | 112 см |
| Загальна потужність: | 165 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.065 м³ |
| Площадь освещения | 0-10m², 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для кухні, для вітальні, для спальні, для дитячої, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану, для вулиці |
| Световой поток | 9075 lm |
| Стиль исполнения | Современный |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Тип светильника | пристельовий |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
| Ширина основи: | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 310 ₴





