Підвісна LED люстра шампань 55Вт пульт 3 режими
вверхвниз
-24%
23 дня
2 968 ₴
2 270 ₴
- В наличии
- Код: MD25115/1000CG
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота: 135 см
Мінімальна висота: 30 см
Ширина (Діаметр): 12 см
Довжина: 102 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 39 см
Ширина основи: 5.5 см
Довжина монтажної планки: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3025 lm
Загальна потужність: 55 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 15x11x12
Вага: 1.68 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.002 м³
Мінімальна висота: 30 см
Ширина (Діаметр): 12 см
Довжина: 102 см
Тип кріплення: монтажна планка
Довжина основи: 39 см
Ширина основи: 5.5 см
Довжина монтажної планки: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3025 lm
Загальна потужність: 55 W
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Площа освітлення : 10-20m²
Ступінь захисту: IP20
Пульт дистанційного керування: Так
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 15x11x12
Вага: 1.68 kg
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.002 м³
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 135 см |
| Длина | 102 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.68 kg кг |
| Габарити упаковки: | 15x11x12 |
| Довжина монтажної планки: | 20 см |
| Длина основания | 39 см |
| Загальна потужність: | 55 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Минимальная высота | 30 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.002 м³ |
| Площадь освещения | 10-20m² |
| Назначение | для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної |
| Световой поток | 3025 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип покрытия | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 12 см |
| Ширина основи: | 5.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 270 ₴




