Настенное LED бра Diasha 8057/800GD золото 20 Вт
вверхвниз
-7%
45 дней
914 ₴
850 ₴
- В наличии
- Код: 8057/800GD
+380 (67) 519-74-74
Киевстар
- +380 (48) 770-01-80Городской
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Висота: 7 см
- Довжина: 80 см
- Від стіни: 4 см
- Діаметр основи: 12 см
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина основи: 60 см
- Ширина основи: 3 см
- Довжина монтажної планки: 19 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1100 lm
- Загальна потужність: 20 W
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 80 см |
| Высота | 7 см |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Степень защиты | IP20 |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 19 см |
| Назначение | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Световой поток | 1100 lm |
| Габарити упаковки: | 82x9x7 |
| Тип покрытия | фарба |
| Загальна потужність: | 20 W |
| Диаметр основы | 12 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.008 м³ |
| Від стіни: | 4 см |
| Ширина основи: | 3 см |
| Длина основания | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴





