Настенное LED бра Diasha 9520/L
вверхвниз
-7%
45 дней
- Висота: 9 см
- Довжина: 55 см
- Від стіни: 23 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина основи: 14 см
- Ширина основи: 9 см
- Довжина монтажної планки: 8 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1100 lm
- Загальна потужність: 20 W
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Площа освітлення : 0-10m²
- Ступінь захисту: IP20
- Тип керування: настінний вимикач
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: фарба
- Призначення: для коридору, для офісу
- Тип світильника: настінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Цвет | Серый |
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 55 см |
| Высота | 9 см |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Степень защиты | IP20 |
| Площадь освещения | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 8 см |
| Назначение | для коридору, для офісу |
| Световой поток | 1100 lm |
| Габарити упаковки: | 58x17x6 |
| Тип покрытия | фарба |
| Загальна потужність: | 20 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.007 м³ |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Від стіни: | 23 см |
| Ширина основи: | 9 см |
| Длина основания | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 210 ₴




